modernmouse

Znáte už BodyBody cvičení?

V dnešní době se klade stále větší důraz na cvičení a posilování. Kultura těla je na vzestupu, proto také vznikají stále nové techniky a postupy, jak dosáhnout kýžených výsledků v co nejkratší době. Jednou z nově vyvinutých technologií je BodyBody cvičení, při kterém jsou do svalů vpravovány elektrické impulzy, které zvyšují a prohlubují účinnost cvičení.

Elektřinu do svalů?

Nemusíte se bát, i když technika skutečně zní trochu děsivě, elektrická stimulace svalů umožňuje tělu provádět silnější svalové kontrakce, které na rozdíl od tradičního cvičení pronikají i do hlouběji umístěných svalů. U běžného cvičení mozek prostřednictvím elektrických impulsů dává signál svalům, aby se stáhly a způsobily pohyb. Stejným způsobem kontrakci svalů aktivuje elektřina, pouze mnohem efektivněji prostřednictvím vnějších impulsů. Sval rozdíl nepozná, posiluje ale účinněji.

Na co se nejvíc hodí?

Tato metoda dokáže najednou aktivovat až 90 % všech svalů, proto je cvičení velmi efektivní a postačí vám denně jen pouhých dvacet minut. Změnu navíc poznáte okamžitě. Na co se ale hodí nejvíce?
  • Posílení svalů a tvarování postavy.
  • Snížení tělesného tuku.
  • Zmírnění projevů celulitidy.
  • Zmírnění bolesti zad.
  • Posílení svalů pánevního dna.
  • Zlepšení problémů s inkontinencí.
  • Zlepšení nálady.

Je to bezpečné?

Vpravovat si do svých svalů elektřinu možná zní nebezpečně, ale žádný strach, jedná se o běžnou techniku. Elektrická stimulace svalů se využívá při léčbě poruch pohybového aparátu, přináší vysokou účinnost rehabilitace, a to bez jakýchkoliv vedlejších účinků. Tuto metodu u nás nejvíce užívá Klinika tělovýchovného lékařství a rehabilitace Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně, což je jedno z nejlepších pracovišť svého druhu na světě. Takže hurá do cvičení!


Vložte komentář


Jméno (požadováno)

Web

Příspěvek (požadováno)


Vytvořenou službou P-C.cz - Vlastní blog z vlastního PC. Mapa stránek